Черкаських дорожників, які залатали ями пластиліном, покарають

17 липня 2015, 13:27

наноасфальт-900x444-424x209

Дорожників, які залатали ями в Чорнобаївському районі невідомою речовиною, схожою на пластилін, притягнуть до відповідальності.

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Черкаській області.

Нагадаємо, місцевий райавтодор отримав більше мільйона гривень на ямковий ремонт доріг та вулиць району.  Та коли люди побачили якість виконання робіт – були шоковані: залатані ями навіть при ступанні ногою розпливалися по боках. Про це яскраво видно на ВІДЕО.

У понеділок 13 липня в приміщені Чорнобаївської РДА відбулось обговорення питань щодо стану автомобільних доріг загального користування  державного та місцевого значення, проведення робіт з ліквідації ямковості на автомобільних дорогах району, а також питання  щодо фінансування ремонтних робіт на автомобільних дорогах загального користування в межах Чорнобаївського району за рахунок коштів місцевих бюджетів шляхом співфінансування.

У вказаному заході прийняли участь заступник Голови Черкаської ОДА Сас Ю.М. , начальник Служби автомобільних доріг у Черкаській області Мартинюк А.Б., заступник начальника Служби автомобільних доріг у Черкаській області Швидкий Р.В, Голова Чорнобаївської РДА Джоболда С.М., керівники структурних підрозділів Чорнобаївської РДА, голови сільських та селищних рад, депутати Чорнобаївської районної ради.

Начальник Служби автомобільних доріг Андрій Мартинюк прокоментував ситуацію, щодо неякісного виконання робіт філією Золотоніська ДЕД ДП «Черкаський облавтодор» на автомобільній дорозі ст. «Пальміра» (Чорнобай-Ірклієв) – Богодухівка (Красенівка-Комінтерн) і запевнив всіх присутніх, що вказані роботи не прийняті до оплати Службою, а відповідальні посадові особи за вказаний ремонт як Служби автомобільних доріг так  і ДП «Черкаський облавтодор» будуть притягнуті  до  відповідальності.

Також, на нараді обговорено та погоджено першочергові заходи щодо здійснення співфінансування місцевими бюджетами робіт на дорогах загального користування місцевого значення. Крім того, спільно було визначено автомобільну дорогу від смт Чорнобай до с. Мельники.

Станом на 16 липня представниками Служби вже проведений огляд вказаної автомобільної дороги та визначений  орієнтовний обсяг робіт. Іде підготовка проекту договору на спів фінансування між селищними радами та Службою автомобільних доріг у Черкаській області.

Коментарі

Вгору