Черкаських чиновників зобов’язали оприлюднити графік ремонту міських доріг

03 травня 2018, 08:34

Донести до відома громадян графіки ремонту міських доріг - таке доручення під час наради дав комунальникам міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, пише "Інфоміст".

– Жителів не влаштовують темпи виконання робіт, які пропонують департаменти. Тому що вони хочуть ходити по нормальних тротуарах, їздити по нормальних дорогах, розуміти, за що вони платять податки, щоби вони зрозуміли, скільки податків іде на ту чи іншу дорогу. Тому я попросив би вас чітко вивісити вартість необхідних робіт, графіки робіт, підрядників, з іменами директорів, щоб громадяни зрозуміли, хто саботує роботу, хто не виконує вчасно,  – наголосив мер.

Також Анатолій Бондаренко звернув увагу на необхідність контролю за якістю виконання дорожніх робіт. Він доручив керівництву департаментів ЖКК і архітектури та містобудування звернутися до правоохоронних органів щодо гарантійного ремонту доріг, які неякісно були зроблені в минулому році.

Як повідомив директор департаменту житлово-комунального комплексу Сергій Танюк, нині проводиться експертиза виконаних робіт із ремонту вул. Смілянської. Якщо висновок буде незадовільним, після 9 травня підрядник розпочне усувати допущені недоліки.

Сергей сказав:

Где график?

Вгору