Черкаською місцевою прокуратурою проведено роботу по запобіганню корупційних проявів

02 листопада 2017, 16:12

З метою поліпшення стану роботи з профілактики корупційних проявів серед співробітників Черкаського міськрайонного відділу УДСНС,  прокурором Черкаської міської прокуратури було проведено  заняття  серед особового  складу вказаного підрозділу.

Під час лекції проводилось профілактичне знайомство зі статтями Кримінального Кодексу України про відповідальність за злочини у сфері службової та професійної діяльності. Також було розглянуте питання про своєчасне та правильне надання електронних декларацій.

У зв’язку з тим, що корупційні ризики, особливо для інспекторського складу, залишаються дуже високими та для усунення почуття можливості скоєння неправомірних дій у сфері службової діяльності, керівниками підрозділу постійно проводяться профілактичні бесіди зі своїми підлеглими.

Такі регулярні профілактичні заходи та особиста дієва участь у житті кожного співробітника з боку керівництва підрозділу до підлеглих дають позитивні паростки щодо несприйняття корупції як легкого способу розв’язання проблем та протидії цьому асоціальному явищу.

За повідомленням Черкаської місцевої прокуратури.

Коментарі

Вгору