Черкаського посадовця судитимуть за одержання неправомірної вигоди

26 липня 2018, 08:08

Черкаського посадовця судитимуть за одержання неправомірної вигоди

За результатами досудового розслідування Черкаською місцевою прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно  завідувача сектора у Черкаській області Державного агентства водних ресурсів України, який звинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Установлено, що вказаний службовець висловив представнику сільської ради прохання надати неправомірну вигоду за безперешкодне погодження проекту землеустрою про відведення земельної ділянки комунальної власності для рибогосподарських потреб за рахунок земель водного фонду в одному із сіл Шполянського району.

У подальшому, 18 травня 2018 року, обвинувачений одержав у службовому кабінеті кошти на суму 6 тис. грн, після чого його було затримано в порядку ст. 208 КПК України працівниками Управління захисту економіки в Черкаській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України та слідчими Черкаського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області під процесуальним керівництвом Черкаської місцевої прокуратури.

За вчинене службовій особі загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області.

Коментарі

Полтавська галушка сказав:

Слова то які-неправомірна вигода.а чому не можна називати все своїми іменами,ВЗЯТКА.

Вгору