Черкаського нардепа визнали найсексуальнішим парламентарем (фото)

16 грудня 2014, 11:07

1dedddb974d9d67fbd42af606d52a72d1400230119

Цьогорічний парламент, мабуть, особливий тим, що, крім політиків у краватках, він майорить військовою формою – так у його складі опинились мужі, які боронили країну на фронті, а тепер боронять її у стінах Верховної Ради. «Погляд» пропонує пробігтись по законотворцях, визначивши, хто таки справді робить цей парламент колоритним.

1c0ec906a6ac1921fb61df135085a25664d3b272

Михайло Гаврилюк

Погодьтеся, що важко формувати рейтинг за відсутності справжніх козаків. Михайло Гаврилюк, скромний і наївний, але теплої душі чоловік. У свої 35 встиг стати відомим усій країні, як він сам зізнався, завдяки тому, що «його на Майдані спіймав і роздягнув беркут». Козак Гаврилюк хоч і має неповну середню освіту, обіцяє довчитись, але то таке, дівчата хлопців не за оцінки люблять, тим паче Конституцію він уже вчить…

84

Дмитро Ярош

Публiкуємо на власний ризик, що редакцiю пiкетуватимуть ватниці з вимогою «расстрєлять правосєка»… Той факт, що Яроша розшукує Iнтерпол, робить його фiгуру ще бiльш iнтригуючою. Контрверсiйний, кремезний, але навдивовижу щирий, коли усмiхається. Одне слово, майже легенда, адже російським ЗМІ хліба не дай, тільки б про Яроша нову побрехеньку придумати, одна з останніх нісенітниць, що лідер «Правого сектору» прийшов у Раду з кулеметом. А, між іншим, Ярош недавно став дiдусем, але тсс… у нас все-таки мачо.

1412965246-2597-beletskiy

Андрiй Бiлецький

35-рiчний командир полку спецпризначення «Азов» родом iз патрiотичного Харкова, походить із козацького шляхетського роду. Біографія в Андрiя пребагата – пережив замах, сидiв у СІЗО. Колишнiй полiтв’язень тепер нагороджений орденом за мужнiсть. Якщо судити з його життєвих перипетій, безкомпромiсний, принциповий борець. Таких «Погляд» не може обійти стороною.

1394829141_521649437ef5b1799eae02a0af42d4fb

Володимир Парасюк

Можна довго шукати того, хто не знає Володю Парасюка, та й навіщо. Він не з тих, хто сидить на печі і колупається в носі. Нарекли Володю сотником, який змінив хід історії своєю промовою на Майдані. Та й у Раді в нього теж ніби першому кров закипіла. 27-річний виходець з Львівщини, боєць добровольчого підрозділу «Дніпро-1», каже, що не герой, а простий хлопець. Так і є, і він у нашій десятці.

petrenko

Олег Петренко

Рядовий боєць «Азову», перед тим представник черкаського ультрасу. У парламенті знайшов собі місце – став заступником голови Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики та спорту. Дехто на форумах каже, що Олег більше волонтер, ніж військовий. Але хай там як, добро чоловік робить, за що і заслуговує на скромний кусень уваги. Тим паче, не заносили б новороси Олега під свій «народний трибунал», не погрожували розстрілом, якби він не був хорошим хлопцем.

15_tn

Євген Дейдей

Євген – координатор батальйону патрульної служби міліції спецпризначення «Київ-1». Коли Слов’янськ кишів терористами, оголосив полювання на Гіркіна. Не спіймав, але це тому, що Гіркін так тікав до Росії, що став невловимим. 27-річний одесит під час революції очолював «Сотню Лева», нагороджений за героїзм у захисті суверенітету.

91_share

Єгор Фiрсов

26-річний Єгор народився у Донецьку, викладав історію в авдіївській школі, був помiчником Ірини Геращенко. Він же й організатор донецького Автомайдану. Якось під час Євромайдану звернувся до Рината Ахметова зі словами: «Ринате Леонідовичу, не можна вимірювати Батьківщину тільки грошима, які Ви з неї отримуєте. Не можна влаштувати собі маленький рай, якщо довкола пекло». Як кажуть, в яблучко…

aphotopic102_85212

Олексій Гончаренко

Для тих, хто надає перевагу блондинам. До політичної кар’єри працював в одеській станції швидкої допомоги. Спитаєте, як колишній регіонал опинився у Блоці Порошенка? Просто. Після убивств на Майдані вийшов з партії, їздив у Крим і на Донбас. Розгорнув український прапор під носом Аксьонова і підняв на горі Ай-Петрі у день проведення «референдуму». У Горлівці став свідком, як місцеві міліціянти прогнулися під Безлером. Коли отак рвеш стосунки зі злом, то стаєш ще миліший громадському оку.

img_5424

Андрій Іллєнко

Негоже «Свободу» позбавляти почестей. Серйозний і послідовний Андрій Іллєнко народився у сім’ї класика українського кіно та кіноактриси. Обдарована вийшла сім’я. Тепер він один із семи свободівців, які потрапили до нового парламенту і з тих небагатьох, хто справді хоче щось робити.

filatov

Борис Філатов

42-річний Борис Філатов – чоловік прямолінійний, без загравань і притворства, він же до Ради заступник Коломойського. Якось не хочеться говорити про політику, якщо людина настільки багатогранна: юрист, журналіст, любитель японської культури та мистецтва, палкий шанувальник дайвінгу, мотомандрівник. Під воду занурювався, на мотоциклі десятки країн об’їздив, ще тільки у Космос не літав, але без п’яти хвилин уже там.

Поділитись

Коментарі

Вгору