Черкаського лікаря-кардіохірурга нагородили Орденом Cвятого Пантелеймона

10 серпня 2022, 08:48

Лікаря-кардіохірурга, завідувача відділення серцево-судинної хірургії Черкаський обласний кардіологічний центр, кандидата медичних наук, Заслуженого лікаря України Олега Журбу нагородили Орденом Cвятого Пантелеймона.

Цю Громадську відзнаку за професіоналізм та милосердя вручають раз на рік кращим представникам медичної галузі у день вшанування православного Святого Пантелеймона Цілителя.

Нагороду на урочистій церемонії в Києві Олегу Журбі вручали генерал медичної служби, міністр закордонних справ України 2007- 2009 рр Володимир Огризко та директор Amosov National Institute of Cardiovascular Surgery, віце-президент НАМН України Василь Лазоришинець.

- Переконаний, що це нагорода всіх черкаських кардіологів, оскільки ми працюємо спільно, однією командою, – говорить Олег Журба. – Тому дякую всім, хто разом зі мною рятує життя і повертає здоров’я людям. Вдячний членам Поважної та Регіональної рад «Ордена Святого Пантелеймона» за високу оцінку нашої роботи.

- Це перший медик у Черкасах, удостоєний такої всеукраїнської Громадської відзнаки, – зазначив Голова регіональної ради «Орден Святого Пантелеймона», директор Департамент охорони здоров'я та медичних послуг ЧМР Всеволод Кульчиковський. – Насправді гідних цієї високої нагороди в місті та в області багато, особливо в нинішній ситуації війни. Тому надалі наша Регіональна рада докладе всіх зусиль, аби черкаські медичні працівники були належним чином відзначені на державному рівні.

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору