Черкаській школі присвоїли ім’я легендарного командира Ігоря Момота

23 червня 2015, 16:09

image

Віднині Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 носитиме ім’я свого випускника – українського прикордонника, генерал-майора, заступника начальника Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України Ігоря Федоровича Момота. Він загинув у липні минулого року під Зеленопіллям, що на Луганщині, під час ворожого обстрілу з установки «Град».

«За» таке рішення сьогодні на сесії міської ради висловилося 44 черкаських депутати. Як свідчать матеріали пояснювальної записки до проекту цього рішення, у формі опитування на сайті навчального закладу, електронного листування, обговорення серед співробітників школи й на батьківських зборах було проведено громадське обговорення такої ініціативи.

«За підсумками вказаного обговорення 98% опитаних підтримали ініціативу навчального закладу, 0,5% – проти, 1,5% – утримались», – йдеться у записці до проекту рішення про присвоєння школі імені Момота.

Нагадаємо, аби вшанувати пам`ять справжнього героя та патріота України Ігоря Момота, у його рідній школі адміністрацією та учнями відкрито музейний куточок «Герої не вмирають». 28 травня на фасаді навчального закладу встановили меморіальну дошку генерал-майору. А до 50-річчя з дня його народження, зазначають в міському управлінні освіти, готується відкриття музейної кімнати.

За інформацією прес-служби Черкаського МВК.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору