Черкаські зупинки стали жертвами вандалів-“анархістів” (фото)

26 липня 2017, 23:43

Нові скляні зупинки громадського транспорту вирішили "прикрасити" невідомі вандали. Узявшись за балончики з фарбою, вони залишили на комунальному майні свої автографи у вигляді екстремістських написів із нецензурною лайкою та символів анархії. Таке хуліганство додало чималого клопоту комунальникам, повідомляє "ВІККА".

- Ну що, час істини настав. Хто прибирає зупинки для громадського автотранспорту по вулиці Смілянській? Що це за написи та заклики, що вже другий тиждень прикрашають їх? А якщо не прибираються, то, може, це креативна реклама? Тоді це вже справа СБУ, – написав на своїй сторінці у Facebook депутат від "Вільних демократів" Володимир Гриценко.

Обурення депутата розділили і черкасці.

- Треба повимивати ті зупинки! Я живу в цьому районі, син іде в перший клас і має за звичку читати все навкруги. От і доводиться пояснювати "а що означає,– пише Іванна Дубова.

- Підготували лист на КП "ЧЕЛУАШ", на балансі якого і перебувають зупинки. Фахівці підприємства вже почали приводити їх до належного стану. Я особисто бачив такі сплюндровані зупинки на вулицях Смілянській, Грушевського та бульварі Шевченка. Постражали якраз нові нові зупинки, бо на старих немає такого скла, де можна писати. Також поза зоною ризику опинилися торговельно-зупиночні комплекси, – зазначає виконувач обов’язків директора департаменту муніципальної інспекції виконавчого комітету Черкаської міськради Ігор Кіта.

Наразі на "ЧЕЛУАШі" ще тільки підраховують збитки. У скільки обійдеться місту очищення зупинок на підприємстві поки не кажуть. Додають, що це і вартість матеріалів, зокрема розчинників, і зарплата робітників.

- Складаємо акти та готуємо заяву до поліції. По місту зараз їздить бригада, яка усуває прояви вандалізму, – пояснює директор підприємства Олег Ашавський.

Коментарі

Константин сказав:

Правильно пишут же, молодцы

Геннадій сказав:

І що тут поганого, а? Все правильно пишуть. От наступного разу коли ваш син запитає, що означає а в крузі, обов’язково йому поясніть, що його мама працює цілими днями, а чиновники забирають її гроші в якості податку і потім за них будують собі маєтки, а поліція захищає ціх чинуш і лупцює на право і на ліво всіх тих хто намагається вякнути щось проти

Марія сказав:

Анархисты это хорошие ребята. Очень рада что они появились в нашем городе. От например в Европе где анарходвижение очень хорошо развито эти ребята во всю борятся за права таких как мы, простых людей. И не дают спокойно жить этим всем ворам называющих себя политиками

Андрій Коваль сказав:

Нічого поганого не бачу в цих лозунгах! Мій батько відчув відношення до себе жируючих олігархів, проробив на заводі. Страну губить олігархія, гублять політики, які розв’язують воіни заради прибутку, в той час, коли ми з вами вимушені працювати як раби за копійки. Наше з вами щастя їм до одного місця. Поліція захищає не нас, вона захищає тих, в кого є гроші, тобто “еліту”. Мені імпонує те, що хтось висказав вголос думки українського народу, навіть якщо таким методом…

Вгору