Черкаські волонтери зустрічатимуть Великдень на Сході

12 квітня 2017, 13:54

Черкаські волонтери турбуються, аби бійці українських Збройних сил зустріли Великдень як треба. Торік черкаська волонтерка Центру допомоги армії Оксана Циганок разом зі священиком УПЦ КП отцем Володимиром зустріла велике свято християнського світу у колі бійців 54-ої бригади, що тоді боронила Україну на Світлодарській дузі в районі Горлівки, інформує "Черкаський край".

— У мене був поклик серця зустріти Великдень на лінії фронту. Тож, поїхала на Великдень до солдатів-фронтовиків, — поділилася спогадами Оксана Циганок. - Цьогоріч теж запланувала поїздку на фронт, аби привітати наших військових із Великоднем.

До бійців на чолі з пані Оксаною вирушить чималенька делегація, в складі якої обов’язково буде священик. Волонтери планують відвідати низку військових частин ЗСУ, що тримають оборону безпосереднього на лінії розмежування в районі Мар’янки-Авдіївки. Черкащани завітають до АТОвців не з порожніми руками. Окрім традиційних пасок та інших смаколиків волонтери передадуть бійцям тактичні рукавиці, змінну форму, маскувальні сітки, ковдри й подушки для комфортнішого перебування в бліндажах та запчастини до вантажівок.

Коментарі

Вгору