Черкаські волонтери отримали нові швейні машинки, щоб шити речі для переселенців

26 вересня 2022, 08:25

Волонтери мікрорайону "Дніпровський" отримали 4 нові швейні машинки від проєкту "КримSOS", який допомагає внутрішньо переміщеним особам долати виклики воєнного часу. Тепер черкаські волонтери зможуть шити ще більше речей для переселенців, котрі живуть у Черкасах і приходять по допомогу.

Волонтери працюють з 2014 року для допомоги воїнам, які боронили нашу державу в зоні АТО. Плели для них маскувальні сітки, "кікмори", теплі шкарпетки, кроїли та шили ковдри, подушки, нижню білизну, сумочки під аптечки, балаклави, футболки. А 2020 року виграли проект громадського бюджету Черкас на створення соціальної майстерні.

З початком повномасштабної війни до Черкас приїхали десятки тисяч внутрішньо переміщених осіб. І волонтери «Дніпровського» почали допомагати не тільки захисникам і літнім черкасцям, а й переселенцям.

- До нас звертаються з різних куточків Черкас, їдуть через усе місто. Буває, приходять по 20 осіб за день, просять одяг, постільну білизну, подушки, ковдри, – розповідає директорка БО "БФ "Волонтери Дніпровського" Любов Здоровенко. – Дякуємо за підтримку всім містянам, які нам допомагають: приносять відходи тканини чи дають кошти, за які ми купуємо синтепон для подушок, інші матеріали.

За словами Любові Здоровенко, нині потужностей тих машинок, на яких працювали жінки-швачки, не вистачає. Тому вони звернулися за допомогою до проєкту "КримSOS" і отримали грант на 50 тисяч гривень. Завдяки цим коштам закупили 2 промислових і 2 побутових швейних машинки.

- Наша родина приїхала до Черкас на початку літа із Донецької області. Я – пенсіонерка, зять із групою інвалідності, донька й онука, винаймаємо житло, – розповідає переселенка Світлана Доценко. – Вже стало холодно, у нас бракує теплих речей, і мені сусідка порекомендувала прийти до волонтерів "Дніпровського". Тут нам дали ковдру і теплі речі, кілька каструль. Не знаю, чи буде нам із часом куди повертатися, бо наш будинок частково зруйнований, тому я дуже вдячна за допомогу.

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору