Військові з Монастирища впевнені, що затриманого за хабар воєнкома підставили

06 листопада 2022, 19:48

Військові з Монастирища записали відео, в якому запевняють, що затриманого 4 листопада працівника військкомату нібито підставили. За їхніми словами, гроші мали начебто піти на купівлю автівки.

Відеозвернення виклав волонтер Руслан Плетінка. Чоловік, який давав кошти, аби уникнути призиву, мав натомість повернути їх за несправний автомобіль.

"Ми військовослужбовці 1 батальйону 58 бригади. Ми придбали автомобіль, з яким є деякі проблеми. Та людина, яка його продала, вчинила дуже негарно. Бо мало того, що продала купу металобрухту, то ще й підставила інших людей. Людину посадили за хабар. Це ті гроші, якими ми складалися на бус. Людина з військкомату вирішила допомогти. Насправді це просто поверталися гроші за наш автомобіль, аби ми могли купити інший", - пояснюють чоловіки.

Військові просять притягнути винних в цій ситуації до відповідальності. Зокрема і особу, яку підозрюють у дачі хабара.

Нагадаємо, правоохоронці викрили воєнкома, який "вирішував" питання щодо призову. Затримали службову особу під час отримання 2600 доларів США неправомірної вигоди за утримання від здійснення заходів щодо подальшого призову на військову службу. Правопорушнику повідомили про підозру.Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Олександр :

Це цілковита брехня, просто деякі військові вирішили прикрити свого “кєнта” з яким ділили гроші

Юрій :

Корупціонери мають сидіти за ґратами! Тим паче у воєнний час

Андрій :

Вважаю що треба притягнути винних до відповідальності

Андрій :

Наскільки мені відомо машину було продано близько 4 місяців тому, чому питання щодо її несправності виникло саме зараз??

Владислав :

Крім цього, Король Василь в місті Монастирищі є самим головним “рішалою” в питанні мобілізації, чому підприємці з міста Монастирище не йдуть служити?? А я вам скажу, тому що відкупляються саме в Короля

Святослав :

Це не питання повернення коштів за машину, оскільки, уманцю вручили повістку та під час вручення ще й били по серед міста та намагалися забрати інший його автомобіль. Використання повісток для вимагання коштів навіть для благої цілі є неприйнятним.

Вадим :

Цілком погоджуюсь із вище написаним

Вгору