Черкаські ветерани візьмуть участь в нацвідборі на “Ігри Нескорених”

27 травня 2024, 16:27

Команда ветеранів російсько-української війни МСК "Дніпро" вирушає на відбір до Національної збірної України Ігор Нескорених.

Участь у нацвідборі братимуть: Мазніченко Вадим, Носенко Олександр, Лукашук Артем, Скляренко Дмитро, Шеренговський Денис, Линник Олександр, Ключка Богдан, Юхимець Олексій, Жілін Павло, Скринський Олександр, Дорошко Євгеній (стрільба з лука, веслування на тренажері, Платмір Ярослав, Федін Богдан, Полін Євгеній, Дмитраш Максим.

- Ми запрошуємо до себе ветеранів, які в боротьбі за свободу України отримали поранення. На сьогодні за підтримки Черкаської міської ради та спонсорів робимо все можливе, щоб удосконалювати та розширювати перелік адаптивних видів спорту, - розповів директор КП “МСК “Дніпро” Юрій Гончаров.

Всеукраїнські змагання відбудуться у Києві з 31 травня до 2 червня. Спортсмени змагатимуться у 9 адаптивних видах спорту.

Наприкінці червня буде оголошено офіційний склад збірної України. Найкращих спортсменів викличуть на навчально-тренувальні збори, які пройдуть у липні, жовтні та грудні.

З 8 по 16 лютого 2025 року відбудуться Ігри Нескорених у Ванкувері та Вістлері (Канада).

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору