Черкаські ведмеді Васька, Юлька, Вел і Фенька бастують проти сплячки і вимагають їжу

23 грудня 2014, 15:55
IMG_1317

Фото: Про все

У Черкаському зоопарку чотири ведмеді (бурі камчатські Васька й Юлька та гімалайські Вел і Фенька) періодично виходять зі сплячки через теплу погоду.

Про це в коментарі "Про все" розповів зоолог відділу ссавців зоопарку Сергій.

IMG_1311

Фото: Про все

- Сплячка у ведмедів - це не такий сон, як у людей, коли ми засинаємо вночі і нічого навкруги не чуємо. Цей стан у ведмедів називається гібернація, коли у них уповільнюються усі життєві процеси, падає частота пульсу, вони перебувають у пригніченому стані (не такі активні, як зазвичай). Зараз через досить теплу погоду ведмеді інколи виходять зі своєї берлоги, щоб попити воду і йдуть назад. Також вони буває просять їсти, підходять до решітки, висовують свій ніс і дивляться на відвідувачів і працівників благаючим поглядом. Проте годувати у цей час звірів категорично заборонено, оскільки вони можуть не заснути більше і бути активними усю зиму, а це для ведмедів не характерно, - зазначив Сергій.

Будь унікальним у всьому! Почни із свого статуса в соціальній мережі! Студенти, школярі, закохані люди, бізнесмени, успішні і ті, хто прагне досягнути успіху - кожен знайде потрібний статус для себе, не залежно від настрою і світогляду.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору