Черкаські «укропівці» показали свої статки

01 травня 2017, 16:08

Лідер депутатської фракції "Укроп" в Черкаській міській раді Руслан Зоря задекларував свої статки за 2016 рік. Відповідно до оприлюдненого документу, депутат поповнив чільні ряди офіційних мільйонерів місцевої ради, віддаючи перевагу готівці в національній валюті. В той же час, його колеги по фракції мають значно скромніші статки, пише Інфоміст.

Протягом минулого року Зоря разом з дружиною отримали 836 тис.грн доходу, з яких лише 18 тис – заробітня плата, решта кошти отримані від відчуження майна та інші матеріальні блага. Крім того Руслан Сергійович є учасником 4 приватних товариств, серед яких відоме в місті "Зоря нерухомість". Попри свій зв’язок з ринком нерухомості міста, жодних відповідних активів, судячи з поданого документу, родина депутата у власності немає. Також немає у користувані депутата та членів його сім’ї і транспортних засобів.

Відповідно до останньої публічно доступної декларації депутата за 2014 рік, два роки тому він разом з родиною заробив лише 10 тис.грн та задекларував дві земельні ділянки, розміром 858 та 840 кв.м. На разі, у володінні Зорі та його дружини ще 1,2 млн.грн готівки.

Ще один депутат від фракції "Укроп", студент черкаського вишу Артур Акопян за 2016 рік задекларував 9 тис. грн доходу, з яких левова частина – стипендія. Також, Артур Акопович не посоромився відобразити в офіційному документі в’язівку насіння укропу.

Із заощаджень у юного депутат 1 доллар США, та 7777 вірменських драмів, що в перерахунку на вітчизняну валюту складає близько 450 грн. Раніше за своїх колег по фракції "задекларувався", ще один «укропівець» місцевої ради Сергій Очеретній. В документі він показав майже 540 тис. грн. доходу за 2016 рік, з яких 270 тис отримано в результаті відчуження нерухомого майна. Також офіційно у володінні депутата та його родини 5 об’єктів нерухомості та легковик Mersedes-benz, 1999 року випуску.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору