Черкаські триатлоністи здобули перемогу на чемпіонаті України

30 серпня 2018, 07:43

З 18 по 20 серпня 2018 року у Запоріжжі проходив чемпіонат України з триатлону в командній гонці, Кубок України з триатлону серед юнаків та кадетів, інформує "ЧЕмпіон".

Команда дівчат у складі Ірини Чабаненко, Анастасії Вовк, Ксенії Корнієнко, Дарії Пономар, Іванни Трипутень у командній гонці виборола І місце.

Команда юнаків у складі Максима Трикоза, Кирила Грищенка, Артема Ульянова, Дениса Рижого, Артура Кривенка посіла IV місце в командній гонці.

У змаганнях Кубка України серед кадетів Максим Трикоз посів 4 місце, Кирило Грищенко – 7 місце, Денис Рижий – 11 місце, Артем Ульянов – 14 місце серед 27 спортсменів.

Спортсменів до змагань готували тренери-викладачі КДЮСШ №2 ЧМР: Серветник О. В., Лисенко Н. М., Лавриненко П. М., Рожков О. Ю., Пащина О. С.