Черкаські тролейбуси обладнають GPS-маячками

13 квітня 2016, 07:35

12991056_935681403167850_7708662994029565382_n

У Черкаських тролейбусах розпочато встановлення GPS-трекерів. Їх планують встановити у кожному тролейбусі.

Про це повідомив представник громадської ради при КП “Черкасиелектротранс” Валерій Мироненко у Facebook.

"Кожна машина буде обладнана так званим GPS-маячком, що дають можливість відслідковувати рух тролейбуса в реальному часі. Ця функція в першу чергу покращить якість обслуговування пасажирів і гостей міста, які через відповідний додаток встановлений на компютери чи мобільному пристрої, зможуть відстежувати рух тролейбусів і знати час коли він прибуде до зупинки.

Тим, хто вже в дорозі, додаток підкаже, скільки залишилося їхати до потрібної зупинки. На карті, крім транспорту в русі, позначені всі зупинки, а якщо ввести у вікні пошуку номер цікавить маршруту, можна не тільки подивитися його, але і побачити, скільки одиниць рухомого складу зараз в дорозі по цьому маршруту.

Також ця система покращить роботу диспечера які зможуть також контролювати графіки руху, інтервали, простої на зупинках, і простій транспорту під час поломок. Ця система стає початком впровадження давно обіцяної транспортної системи і створення єдиного диспечерського центру для контролю руху як тролейбусів так і приватних перевізників які мають автобуси і будуть змушені в майбутньому обладнати і свій транспорт.

В перспективі ми отримаємо сучасну систему, яка буде контролювати транспорт в місті а мешканці отримають доступ до цих даних через свої пристрої. В майбутньому ця система допоможе впровадити і розпочати встановлення у місті комплексів так званих розумних зупинок, де система буде взаємодіяти і інформувати пасажира про час прибуття тролейбуса-автобуса до зупинки".

Коментарі

Вгору