Черкаські школярі зібрали пів тонни кормів для безпритульних тварин у «Торбинку для тваринки»

03 січня 2021, 18:25

Напередодні Нового року у черкаських школах завершилась масштабна акція «Торбинка для тваринки», ініційована Учнівською міжпарламентською асамблеєю. Усю зібрану до зими допомогу відправили підопічним Черкаського обласного благодійного фонду «Життя» та Черкаського міського товариства захисту тварин «Друг».

У "Торбинку для тварини" вкладали пакети сухого корму, саморобні коробки та пакети, простирадла, рушники, ковдри  і теплі речі. Також у пакунок школярі вклали миски, повідці, лежаки та одяг для тварин.

Президент Черкаської ЗОШ №25 Анна Македонська розповідає, що у школі постійно проводять благодійні акції на допомогу пенсіонерам і воїнам АТО.

- Щодо тварин, то кілька разів на рік проводимо загальношкільний збір корму, теплих речей та коштів на ліки для собак міського притулку. Старші учні проводять для молодших класів відкриті уроки і пояснюють важливість таких акцій. Ми розповідали, що є домашні тваринки, а  є безпритульні, яких забирають до притулку і яким потрібна допомога, - каже Анна.

Президент Черкаської ЗОШ №15 Андрій Максачук каже, що у школі охоче відгукнулися та почали збирати речі для тварин.

- На допомогу бездомним тваринкам наші школярі відгукнулися дуже охоче – у багатьох вдома є свої тварини, або ж, навпаки, немає, але дуже хочуть. Серед благодійних акцій, які проводить наша школа – збір коштів на допомогу онкохворим дітям, наші школярі охоче допомагають  людям похилого віку, які живуть поряд зі школою – помити вікна, прибрати квартиру, - розповідає Андрій.

- Я зауважила, що у нашій школі на благодійні акції з найбільшим ентузіазмом відгукуються молодші школярі, - поділилася президент Черкаської ЗОШ №5 Ліза Волошин. -  Дітям дуже хочеться долучитись до чогось масштабного, зробити особистий внесок у велику благородну справу.

Активістка Черкаської ЗОШ №13 Вікторія Дмитращенко розповіла про свій досвід допомоги бездомним  тваринам – коли їй  вдалося знайти дім і добрі руки відразу восьми вуличним котикам.

Черкаська ЗОШ №24 назбирала у «Торбинку для тваринки» не лише корми  для тварин, але й кошти - дізнавшись про акцію, їх переказували на лікування хворих тварин батьки школярів. Учні та вчителі виявили спільну ініціативу пошити на уроках трудового навчання лежаки та теплі подушечки для котів.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору