Черкаські сапери, які повернулись із зони АТО, отримали нагороди

12 травня 2016, 15:15

721

11 травня відбулася зустріч начальника Управління ДСНС у Черкаській області Віктора Гвоздя із особовим складом аварійно-рятувального загону спецпризначення. 

Про це повідомляє прес-служба Управління ДСНС України в Черкаській області.

Спілкуючись із рятувальниками начальник Управління особливо відмітив групу саперів, які днями повернулися із зони АТО на чергову ротацію. Відзначивши виняткові мужність та професіоналізм які продемонстрували під час виконання спеціальних завдань в зоні АТО піротехніки, він вручив їм медалі Генерального штабу ЗС України «Учаснику АТО».

«Ігор Наумов, Євген Конюшенко, Андрій Клінков, Олег Ярмоленко, Олександр Грудін, останнім часом на їх долю випадає багато складних та небезпечних завдань. Достатньо сказати, що сьогодні, працюючи в зоні АТО на лінії розмежування вони ведуть надзвичайно складну та небезпечну протисаперну боротьбу, - наголосив начальника Управління ДСНС у Черкаській області Віктор Гвоздь. - Розміновуючи території, об’єкти інфраструктури та життєзабезпечення, їм щоденно доводиться стикатися із мінами, та іншими вибуховими пастками, що їх закладають та влаштовують диверсійно-розвідувальні групи противника».

Водночас за досягнуті високі показники в службовій діяльності та участь у встановленні пам’ятного монументу до 30-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС, начальник Управління нагородив грамотами велику групу рятувальників та  співробітників аварійно-рятувального загону.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору