Черкаські сапери поїхали розміновувати Слов’янську ТЕС

21 липня 2014, 19:40

Четверо черкаських піротехніків вирушило сьогодні вранці до Донецької області. У відповідності до розпорядження голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій, полковника служби цивільного захисту Сергія Бочковського, на звільненій від терористів Донеччині сапери будуть брати участь у роботах з розмінування території та споруд Слов’янської теплоелектростанції.

Настанови перед бойовим виїздом піротехнікам давав особисто начальник Управління ДСНС у Черкаській області генерал-майор служби цивільного захисту Віктор Гвоздь, інформує прес-служба відомства.

- Сьогодні черкаська піротехнічна група вирушила до міста Миколаївка Донецької області. Там фахівці піротехнічного відділення аварійно-рятувального загону спеціального призначення, разом з колегами із Вінницької, Житомирської, Запорізької та Кіровоградської областей, працюватимуть над розмінуванням Слов’янської ТЕС ПАТ «Донбасенерго». Наші хлопці мають значний досвід роботи зі знешкодження боєприпасів. Так, вони розміновували територію після вибуху артилерійських складів у Новобогданівці (Запорізька область) та Лозовій (Харківська область). Минулоріч буквально із подвір’я житлового будинку в центрі Черкас наші фахівці вивезли та знешкодили півтонну авіаційну бомбу. Тож, сподіваємось, що і в звільнених від терористів містах наші піротехніки будуть працювати так само професійно і злагоджено, - коментує начальник Управління ДСНС у Черкаській області Віктор Гвоздь.

Як відомо, відступаючи терористи заклали на території, яку вони певний час контролювали, багато мінних пасток, крім того, після бойових дій залишилось багато боєприпасів, які також становлять значну небезпеку. Тож, буквально днями у Луганській області на міні, залишеній терористами, підірвалося двоє школярів. З огляду на вищезазначене ДСНС України вкотре звертається до батьків з проханням з посиленою увагою слідкувати за своїми дітьми. Кількість вибухонебезпечних предметів, схованих землею, на нашій території з роками не зменшується.

Поділитись

Коментарі

Вгору