Черкаські рятувальники, які брали участь в АТО, отримали статус учасників бойових дій

19 березня 2016, 11:17

 

IMG_210404

Черкаські рятувальники, які брали участь в антитерористичній операції, отримали статус учасників бойових дій та грамоти управління ДСНС України в Черкаській області, інформує прес-служба відомства.

Олександру Горобцю, Віталію Крижньому, Володимиру Лисяному, Віктору Орлову, Володимиру Кононку, Віталію Хомку перед строєм колег з аварійно-рятувального загону спецпризначення сьогодні було урочисто вручено відповідні посвідчення, інформують в обласому управлінні ДСНС.

IMG_205454

Також, за сумлінне і бездоганне виконання службових обов’язків в зоні проведення АТО із розмінування території та відновлення систем життєзабезпечення на звільнених територіях, вісім спеціалістів Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління отримали грамоти.

Всього з початку проведення антитерористичної операції на Сході країни у відрядженні в зоні АТО побувало понад 100 рятувальників Управління ДСНС.

“Коли ми прибули в зону проведення бойових дій, то першочерговою задачею, яку ми стали виконувати було розмінування газопроводу. Там ситуація дуже складна та напружена, бо кожен день ідуть бої. Наше завдання було проводити обстеження території, щоб працівники Донецького облгазу могли відновлювати інфраструктуру”, – розповів начальник групи піротехнічних робіт аварійно-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спецпризначення підполковник служби цивільного захисту Володимир Кравець.

“Рятувальники з кожного куточку нашої країни щоденно виконують завдання за призначенням в зоні проведення антитерористичної операції, і за кожною із областей закріпленні зони відповідальності в Донецькій та Луганській областях. Для черкаських рятувальників випало працювати на передовій”, –  зазначив начальник управління ДСНС України у Черкаській області генерал-майор служби цивільного захисту Віктор Гвоздь.

Коментарі

Вгору