Черкаські рятувальники розгорнули в Умані спецтабір (фото)

09 вересня 2015, 12:28

1

Готуючись до зустрічі паломників хасидів в Умані рятувальники розгорнули спеціальний табір.

Про це повідомляє прес-служба УДСНС України в Черкаській області.

Як відомо, 13 по 19 вересня в Умані триватимуть традиційні заходи із святкування юдейського Нового року - Рош-га-Шана. Очікується що в цей період до міста прибудуть до 30 тисяч прочан із 27 країн світу. Під час святкування юдейського Нового року рятувальники перейдуть на посилений цілодобовий режим несення служби.

2

На підставі аналізу минулорічних загроз та можливих надзвичайних ситуацій, Управління ДСНС України з 9 по 19 вересня переводить рятувальників міста Умань на посилений цілодобовий режим несення служби. Створено спеціальний зведений загін, що буде постійно перебувати у місті. До складу цього угруповування входять 90 рятувальників та 16 одиниць пожежно-рятувальної та спеціальної техніки із кількох підрозділів Управління ДСНС України в області. Для оперативного реагування на випадок виникнення різного роду надзвичайних подій сформовано додатковий резерв особового складу та техніки.

3

 

Зведений загін буде розташований в місті Умань, на вулиці Визволителів, де 8 вересня було здійснено розгортання спеціального наметового містечка рятувальників. Наметове містечко подібного типу дає можливість автономного комфортного проживання впродовж усього терміну проведення іудейських свят, особового складу пожежних-рятувальників, водолазно-рятувальної, радіо-хімічної та піротехнічної груп аварійно-рятувального загону спеціального призначення які входять до складу зведеного загону.

4

Як зазначив начальник управління ДСНС у Черкаській області Віктор Гвоздь, - головне завдання, яке поставлено перед рятувальниками, - впродовж усього часу перебування прочан на території Черкащини гарантувати для них повну пожежну та техногенну безпеку. Опираючись на досвід попередніх років, ми повинні діяти швидко, професійно, ефективно та толерантно, - підкреслив Віктор Михайлович.

5 6

Поділитись

Коментарі

Вгору