Черкаські рятувальники провели навчання на базі ЧДТУ

31 травня 2018, 18:02

ДСНС

30 травня рятувальники спільно із адміністрацією Черкаського державного технологічного університету провели тактико-спеціальні навчання з ліквідації умовної пожежі, порятунку потерпілих та проведенні евакуації людей на базі навчального закладу.

Згідно з тактичним задумом пожежно-рятувальним підрозділам довелось реагувати на пожежу, яка виникла на шостому поверсі учбового корпусу в  лабораторії обчислювальної техніки внаслідок короткого замикання.

Рятувальні підрозділи, що у відповідності до оперативного плану реагування, прибули на місце події, під наглядом посередників та керівників бойових дільниць відпрацювали спеціальні вправи для ланок газодимозахисної служби та виконали обов‘язкові тактичні завдання пов‘язані із проведенням розвідки, пошуком та евакуацією потерпілих із задимлених приміщень. Для водіїв пожежних та спеціальних автомобілів були проведені заняття щодо встановлення техніки на вододжерело та розгортання автодрабини для евакуації потерпілих з висот.

ДСНС

Під час проведення спеціалізованих навчань співробітники Управління організували роботу посередників, які контролювали усі дії адміністрації, професорсько-викладацького складу і студентів навчального закладу, а також кожного рятувального підрозділу який був задіяний на навчаннях.

Також в ході навчань було практично відпрацьовано дії добровільної пожежної дружини університету, яка займалася ліквідацією пожежі на первинному етапі та проводила евакуацію студентів із задимленої зони.

ДСНС

Проведення таких заходів дає можливість рятувальникам краще вивчити особливості об‘єкта навчань, відпрацювати на практиці, тактичні схеми притаманні бойовому розгортанню та виконання спеціальних дій безпосередньо в учбовому закладі. Водночас професорсько-викладацькому складу та студентам такі навчання допомагають зрозуміти основний алгоритм дій на випадок виникнення пожежі, - зазначив по завершенню навчань заступник начальника Управління Олександр Горобець.

За повідомленням УДСНС України в Черкаській області.

Вгору