Черкаські рятувальники отримали премії після повернення з АТО (фото, відео)

23 жовтня 2014, 18:41

1

Двох черкаських рятувальників, які напередодні повернулися зі Сходу України, нагородив перший заступник начальника Управління Сергій Іванович Сташенко, 21 жовтня. Урочистості відбулися в аварійно-рятувальному загоні спеціального призначення Управління ДСНС України у Черкаській області, інформує прес-служба відомства.

2 3

Два водії автотранспортного відділення групи забезпечення АРЗ СП старший сержант служби цивільного захисту Ігор Клочко та сержант служби цивільного захисту Вадим Плахотнік отримали подяки Управління та грошові винагороди.
У період з 23 вересня по 18 жовтня фахівці ДСНС у складі зведеного загону виконували завдання інженерно-технічного характеру у районі м. Сватове, Луганської області.

4

Виступаючи перед присутніми, Сергій Сташенко зазначив: «У цей нелегкий для країни час ви вкотре доводите, що можете з гідністю виконувати завдання, які покладаються сьогодні на нашу Службу. Сьогодні ми, як і усе суспільство, в єдиному прагненні захистити та зберегти свою землю, маємо знайти будь-яку можливість допомогти армії та волонтерам, які у надскладних умовах сьогодення із загрозою життю боронять нашу країну».

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору