Черкаські рятувальники охоронятимуть фінал Ліги чемпіонів у Києві

19 травня 2018, 11:38

Фото: прес-служби ДСНС у Черкаській області

Черкаські рятувальники візьмуть участь у забезпеченні пожежної та техногенної безпеки під час фіналу Ліги чемпіонів УЄФА.

Про це інформує прес-служба ДСНС у Черкаській області.

З метою здійснення організаційних і практичних заходів, спрямованих на забезпечення пожежної і техногенної безпеки, у період проведення фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок, у Черкасах створено спеціальний зведений загін. До складу підрозділу, який вирушить до Києва увійшли рятувальники 2-го Державного пожежно-рятувального загону з міста Черкаси та Канівського районного відділу Управління ДСНС у Черкаській області.

У відповідності до наказу Голови Служби, 20 черкаських рятувальників, а також два пожежних автомобілі, у період з 23 по 27 травня будуть входити до складу сил Київського гарнізону ДСНС та забезпечуватимуть на об’єктах проведення фіналу Ліги чемпіонів УЄФА, зокрема у Міжнародному аеропорту «Бориспіль» пожежну і техногенну безпеку.

Фото: прес-служби ДСНС у Черкаській області

Водночас, для більш оперативного реагування на можливі надзвичайні події, на автотрасі (М-05) Одеса-Київ, пожежно-рятувальні підрозділи Уманського, Жашківського та Маньківського районів переведені на посилений варіант несення служби.

За словами помічника керівника ДСНС Черкаської області Костянтина Проценка, черкащан залучили не випадково, адже наші рятувальники мають досвід забезпечення безпеки під час таких представницьких заходів, як: Евро2012 , Евробачення тощо. Вишкіл професіоналізм та зовнішній вигляд сприяли високому авторитету нашого підрозділу з боку керівництва і серед гостей України. А сучасне обладнання та спорядження, були аксесуарами на багатьох світлинах туристів та стали об'єктом заздрощів від столичних колег, - наголосив він.

17 травня техніку та оснащення зведеного загону черкаських рятувальників, які прямуватимуть до Києва, було оглянуто керівництвом Управління ДСНС у Черкаській області.

Вгору