Черкаські роботодавці хочуть преференцій для інвесторів

19 вересня 2015, 08:58

20150915_162759

Нові підходи до роботи з інвесторами пропонують у Федерації роботодавців України. Фахівці вже напрацювали низку законопроектів. Усе – задля приваблення інвесторів в Україну. Свої ініціативи розробники презентували на розширеному засіданні правління Черкаського обласного об’єднання організацій роботодавців. На нього запросили й черкаських владців, повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

Натепер інвестиційну діяльність в Україні регулює ціла низка законодавчих актів. Та цього не досить, вважають роботодавці. Економічна криза та збройний конфлікт на Сході вимагають новацій у роботі з інвесторами.

– Ми зараз мобілізуємо зусилля, аби розвивати наш промисловий потенціал та покращувати інвестиційну привабливість, – зауважує керівник групи експертів ВПГО «Спілка податкових консультантів України» Людмила Рубаненко. – Законопроекти, що ми розробили, заохочують інвестування, не вимагають витрат держбюджету. Навпаки ми створимо стимули для залучення значних фінансових капіталів. Зараз ми намагаємося достукатися зі своїми ініціативами до Мінекономрозвитку.

Ідеться про преференції для інвесторів. Передовсім, податкові. Це – застосування податкових векселів і звільнення від мита при ввезенні нового обладнання, пільги зі сплати земельного податку тощо. Черкаські роботодавці-спілчани підтримали такі законодавчі пропозиції.

- Зараз преференції для інвесторів справді вкрай необхідні, – наголосив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Вони мають розуміти, що їх чекають в Україні та що тут мінімізують їхні ризики. Ми поступимося інвестору на старті, а згодом лише виграємо, коли його проект запрацює

Коментарі

Вгору