Черкаські правоохоронці вилучили 15 кілограмів коноплі

01 листопада 2016, 14:58

PM674image005

В одному із домоволодінь Черкаського району правоохоронці виявили та вилучили близько 15 кілограмів готової до вживання коноплі та пляшки з розчинниками та кислотами, які використовуються для виготовлення наркотичних засобів. В діях чоловіка вбачаються ознаки кримінального правопорушення передбаченого статтею 307 Кримінального кодексу України.

Про це повідомляє прес-служба ГУНП в Черкаській області.

Під час відпрацювання території Черкаського району та перевірці раніше судимих осіб в одному із сіл правоохоронці за місцем проживання 36-річного чоловіка виявили наркотичні речовини. В ході проведення огляду місця події працівники поліції вилучили 9 поліетиленових пакетів з вмістом речовини рослинного походження зовні схожою на рослини коноплі вагою близько 15 кілограмів та пляшки з надписами "Розчинник ацетон" та "Кислота азотна".

Правоохоронцям чоловік розповів, що наркотичну речовину зірвав близько двох тижнів назад на полі неподалік села, яку приніс додому, висушив та зберігав з метою подальшого вживання шляхом куріння.

Вилучені наркотичні речовини направлені на експертизу до науково-дослідного криміналістичного центру ГУНП. В діях чоловіка вбачаються ознаки кримінального правопорушення передбаченого статтею 307 Кримінального кодексу України. Після проведення експертизи буде вирішено питання про обрання міри запобіжного заходу підозрюваному.

Коментарі

Вгору