Черкаські посадовці економитимуть на мобільному зв’язку

28 квітня 2014, 11:46

— Набраний номер не обслуговується, — таке віднедавна можна почути, телефонуючи на корпоративні мобільні номери директорів департаментів виконавчого комітету Черкаської міської ради, інформує Vechirka.net.

Чому чиновники стали недоступними, у виконкомі пояснюють лаконічно — економлять бюджетні кошти.

За словами директора департаменту бюджетної політики Наталії Джуган, нещодавно виконком Черкаської міськради прийняв рішення про заощадження грошей через скрутну економічну ситуацію в країні. В ідеалі тут хочуть зекономити за рік близько 36 млн. грн. Саме на таку суму міські чиновники мають незабезпечений фонд заробітної плати. Однак скільки вдасться заощадити на ділі, наразі передбачити ніхто не береться.

Окрім відмови від корпоративного зв’язку, посадовцям пропонують відмовитися від придбання автотранспорту, меблів, мобільних телефонів, ноутбуків, ремонту службових кабінетів. Також вирішили обмежити максимальний розмір місячної заробітної плати керівників виконкому, підприємств, установ та організацій, утворених Черкаською міськрадою десятьома розмірами мінімальної заробітної плати — це понад 12 тисяч гривень. Обіцяють припинити виплату грошових винагород, працівникам, які вступають до шлюбу (перший раз).

Поділитись

Коментарі

Вгору