Черкаські поліцейські видворили раніше судимого іноземця за межі країни

13 серпня 2018, 15:23

У ході проведення операції «Мігрант» поліцейські відділу протидії торгівлі людьми ГУНП в Черкаській області, дільничні офіцери поліції Черкаського відділу поліції  спільно з працівниками Управління Державної міграційної служби України у Черкаській області згідно ухвали рішення суду видворили за межі України 31-річного громадянина іншої держави із забороною на в’їзд в Україну строком на 5 років.

Чоловік, був засуджений на території України за вчинення кримінального правопорушення передбаченого частиною 1 статті 121 (Умисне нанесення тяжких тілесних ушкоджень) Кримінального кодексу України. Після звільнення з місць позбавлення волі, 31-річний раніше судимий іноземець не мав права перебувати на території держави.

Працівниками УДМС України у Черкаській області та правоохоронцями відділу протидії торгівлі людьми ГУНП в Черкаській області було прийнято рішення доставити його до суду з клопотанням про примусове видворення з країни. Засідання суду було перенесено на декілька днів, вдруге чоловік до суду не з’явився та з місця можливого перебування втік.

Під час проведення оперативно-розшукових заходів працівники поліції спільно з оперативниками Вінницької області затримали порушника в місті Вінниця. Чоловік переховувався в помешканні співмешканки.  Його доставили до суду та того ж дня видворили з країни із забороною на в’їзд в Україну строком на 5 років.

За інформацією прес-служби поліції Черкаської області.

Вгору