Черкаські поліцейські охорони затримали крадіїв кабелю

14 березня 2016, 16:27

300_200_1457775087524580001457775087Завдяки оперативному реагуванню на сигнал тривоги з сигналізації на кабельних лініях ПАТ «Укртелеком» працівники поліції охорони затримали кілька груп крадіїв кабелю.

5 березня працівники наряду групи реагування батальйону поліції охорони в Черкасах, прибувши за сигналом тривоги з кабельної лінії ПАТ «Укртелеком» в районі вулиць Чехова та Амброса під час обстеження прилеглої території виявили двох місцевих жителів, які здійснили крадіжку магістрального кабелю та намагались позбутись ізоляційного захисту, випалюючи його у вогнищі неподалік від місця скоєння крадіжки.

Знаряддя вчинення злочину та речові докази – інструменти та зрізаний кабель виявлені на місці скоєння крадіжки.

Затримані злодії, один з яких вже раніше притягувався до кримінальної відповідальності за аналогічні злочини, в скоєному зізнались.

Приблизно о тій же порі надійшов сигнал про пошкодження кабельної лінії з іншого району міста.

На тривожний виклик направився наряд групи реагування батальйону поліції охорони. На місці події виявили та затримали громадянина з господарською сумкою, інструментами та зрізаним телефонним кабелем довжиною більше 150 метрів. В даному місці він пошкодив мережу між будинками по вулиці Галви, залишивши абонентів району без зв’язку та доступу до мережі «Інтернет».

Крадієм виявився мешканець м. Сміла Черкаської області, 1988 року народження, раніше до кримінальної відповідальності не притягувався.

Затриманням цих крадіїв атаки на власність «Укртелекому» не закінчились.

Так, 8 березня в Черкасах знову спрацювала тривожна сигналізація на кабельній лінії по вул. О.Дашкевича.

Працівники поліції охорони на місці події виявили відкритий люк та відрізок кабелю. Злодії намагались втекти з місця крадіжки, сподіваючись скористатися особливостями місцевості, адже це територія колишньої військової частини, де в даний час проводяться будівельні роботи.

Але, незважаючи на складність завдання по огляду даної прилеглої території, працівники наряду групи реагування поліції охорони вже через кілька хвилин затримали двох підозрілих осіб.

Під час поверхневого огляду у них виявили знаряддя вчинення злочину та вирізані кабелі. Затриманими виявились черкащани 1979 та 1986 року народження, раніше не судимі.

Всіх затриманих громадян доставлено до Черкаського відділу ГУНП. На даний час проводиться досудове розслідування та встановлюється їх причетність до скоєння інших злочинів.

Управління поліції охорони звертається до громадян з проханням:

Якщо Ви стали свідком того, що на кабельних лініях та в кабельних колодязях підозрілі особи (не організувавши охоронні зони, без індивідуальних засобів захисту – шоломів, спецодягу з логотипом підприємства, тощо), проводять роботи по демонтажу, вилученню кабелів, або знищенню ізоляційного матеріалу кабелів шляхом обпалювання – негайно повідомляйте за телефонами:

Чергова частина батальйону поліції охорони – 73-80-63;

Чергова частина Головного управління поліції в Черкаській області – 102, 37-20-80.

Поділитись

Коментарі

Вгору