Черкаські першокласники перед школою повинні пройти медогляд і вакцинуватися, – ОДА

26 серпня 2020, 19:32

Перед початком навчального року майбутні першокласники повинні пройти медичний огляд і вакцинацію за місцем проживання у педіатра або сімейного лікаря.

Про це під час пресбрифінгу розповіла керівниця обласного управління освіти Ольга Чепко.

Учні, які підуть у школу не вперше, проходитимуть медогляд упродовж року. Для вчителів проходження медогляду в умовах карантину не обов’язкове.

Однак батькам варто бути готовими до поновлення дистанційної освіти. В управлінні освіти Черкаської ОДА кажуть, що такий варіант подій реальних за умов, якщо ситуація з коронавірусом на Черкащині погіршиться.

- Найбільш вразливою для проблем дистанційного навчання є початкова школа, оскільки така форма освіти суперечить системі Нової української школи. За 10 хвилин на годину, які учням молодших класів дозволяється перебувати перед екраном комп’ютера, вчитель може дати завдання для подальшого самостійного виконання лише з деяких предметів. Але уроки іноземної мови, математики чи письма повинні проводитися в умовах шкільного класу, - наголошує пані Ольга.

Черкаських школярів кличуть на медогляд, щоб без проблем розпочати ...

Через це найважливіші навички з цих предметів учням спробують дати на початку навчального року, доки це дозволяє епідемічна ситуація.

- Адміністрація школи та викладацький колектив повинні забезпечити максимально можливе дотримання санітарних норм під час навчання. Тобто повинна бути максимальна віддаленість між учнями в класній кімнаті, спілкування між різними класами також зведуть до мінімуму.

У тому випадку, якщо коронавірус або його симптоми виявлять в учня групи чи класу, то на 14-денний карантин піде весь клас.

- Ми закликаємо батьків не пускати в школу дітей із температурою вище 37,0. Якщо у дитини піднялася температура тіла - повідомте про це класного керівника, зв'яжіться з сімейним лікарем. Не нехтуйте здоров'ям своєї дитини та інших, - наголошує Ольга Чепко.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору