Черкаські перевізники попередили про новий страйк

28 лютого 2018, 10:49

Робоча зустріч між міською владою та перевізниками закінчилася безрезультатно. Перевізники пообіцяли обслуговувати маршрути лише до кінця тижня. Про це повідомив секретар міської ради Ярослав Нищик.

Міська влада висунула низку вимог, які перевізники мають виконати до розгляду питання підняття вартості проїзду. Серед яких:

- двосторонні відеореєстратори;

- система автоматичної фіксації порушень;

- система трекінгу і нагляду за дотриманням графіків перевізниками;

- дотримання графіків та відхилення від них в автоматичному режимі;

- оголошення зупинок в автоматичному режимі;

І лише після виконання цих вимог виконавчий комітет готовий повернутися до розгляду питання підняття вартості проїзду.

Натомість перевізники вимагають підняти вартість проїзду в місті Черкаси до 5 гривень. Лише після цього вони обіцяють розглянути питання виконань вимог міської влади. Інакше перевозитимуть містян лише до кінця цього тижня.

- Виконавчий комітет така позиція підприємців не влаштовує. Чекаємо, чи переможе здоровий глузд перевізників, - зазначив Ярослав Нищик.

Поділитись

Коментарі

Черкащанин сказав:

Міській владі необхідно розірвати існуючи договори з перевізниками. Заключити договори з новими перевізниками, які виконають усі вимоги міської влади без всяких вимог. А в подальшому міській владі необхідно збільшити кількість тролейбусів у місті, можливо збільшити в них вартість проїзду до 3 грн, розробити для тролейбусів нові маршрути, щоб вони охоплювали більшу частину міста для зручності людей і створювати міське підприємство, автобусне, типу тролейбусного, щоб в подальшому не від кого не залежити.

Олег сказав:

та пошли они на..уй! Создать муниципальное автопредприятие, закупить в польше б.у. мерседесы в хорошем состоянии(штук 40-это 3-4 полноценных маршрута) тысяч по 7-10 долларов, и всем хорошо, и городу и жителям

Олег сказав:

типа такого плана https://www.otomoto.pl/oferta/mercedes-benz-citaro-klima-wc-ID6zBZe5.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8
а если брать партию на производстве (есть отдел по продаже б.у.), то отдадут 2 по цене одного

Maksym сказав:

Точно, мерседеси. Адже на них гонки точно не будуть влаштовувати.

Черкащанин сказав:

Гарні автобуси. І це реальний вихід з ситуації. В подальшому збільшити кількість тролейбусів і обновити їх парк і буде у місті два муніципальних підприємства. І не треба ні від кого залежати.

Олег сказав:

так да, можно поднапрячься на год-два, закупить партию автобусов, а в последующие годы потихоньку обновлять троллейбусы и автобусы и будет по человечески, я лично готов платить и 10 грн, если цена обоснована и налоги идут в бюджет, а не частникам на лексусы, любовниц и деток-мажоров.

Черкащанка сказав:

В місті повинен бути тільки муніципальний транспорт, погоджуюсь з попередніми дописувачами. Створити автопарк міський та удосконалити тролейбусний.

Олег сказав:

думаю для города не сильно ударит по карману, выделив, пусть 1млн долларов, на большую партию автобусов, хорошего качества+растаможка, да, там немалый пробег, но отличная альтернатива частникам. Для начала покрыв самые прибыльные маршруты 20,25,31,4,5,22 разгружая юго-запад и химпосёлок

Сашко сказав:

Гнати їх в шию цих перевізників, і надавати підсрачників в слід

Черкащанка сказав:

“обіцяють розглянути” після того, як піднімуть тариф. Ага, ми вже проходили, коли вони щось “оіцяли”! “Обіцянка-цяцянка”! Нехай спочатку щось змінять в кращу сторону, а потім будуть вимагати по 5 грн.Я до цього списку додала б, щоб вони диференціювали тариф в залежності від відстані. Як у Європі.

Олег сказав:

или по времени, билет на 20 минут-3грн, на 40 минут-5грн

Володимир. сказав:

А де безкоштовне перевезення інвалідів 1,2,3 гр. згідно статті 38 ЗУ.

Скептик сказав:

А я вимагаю від міської ради відремонтувати під”їзди до міських зупинок. В місцях постійного тормозу машин вже ями. Розчищати сніг біля зупинок, який уже зараз перетворився на ковзанку і автобуси, які ризикують під”їхати під саму зупинку, починають пробуксовувати. Зробіть нормальні зупинки в тих межах, які вони займають, а не той клаптик, що виклали плиткою “Бондаренка”, а інше і травою не рости.

Олег сказав:

это ты кукарекал сегодня на исполкоме о подъездах к остановкам, поднятию цен на проезд и о нехватке соляры??? Скажу просто, требуешь-соответствуй! Будешь свою жену катать на пазике. Бондаренко за 2 года что-то сделал, а что сделал ты, со своими коллегами с чарза, атп и прочего сброда?

Скептик сказав:

Ты, чмо, кукарекать будешь сам в не столь отдаленных местах. То что ты ярый приверженец Бондаренка, уже известно всем. Так что закрой свою варежку и не сри в сети. Я как обычный житель Черкасс не требую невозможного, а констатирую факт, что остановки, на которые потрачены куча денег, это профанация.

Олег сказав:

чмо-сын твоего отца, не вешай на меня свои ярлыки, дичь ты опущенная, подстроилась под обычного жителя. Обычным жителям пох. на подъезды к остановкам, так что слился ты петушок, и то что ты со своими друзьями-дурачками устроили бойкот против своих кормильцев(обычных жителей) поплатитесь. Люди все таки начинают понемногу раскачиваться и таким утыркам дырявым как ты, будет извиваться все труднее

Скептик сказав:

Значит так, скотина, обычный житель отличается от такого кретина как ты, тем, что не лижет задницу тому, кто у власти. А требует то, что власть должна делать. А вот “лизожопам” точно придется несладко, когда их “божка” низвергают.

Олег сказав:

слышь, кукарекающий, заедь к своим друганам на чарз, они тебе помогут в твоей неудовлетворенности. Обоснуй лизожопство, чепушило обиженное. Вчера многие видели как ты с друганами своими обиженными требовали от власти нагнуть народ, подняв цены

Михайло сказав:

Якщо бути господарем то шантажисти приреченi :https://www.youtube.com/watch?v=Gy3iU2PJqMw

Роман сказав:

Знову вирішили пікетувати,ну давйте,а після цього збирайте свої манатки і валіть нахрін з міста,людям терпець урвався!!!

Ольга сказав:

ОЛЕГ ТА СКЕПТИК! Якось не етично та не коректно робити людей заручниками своїх “розборок”! Пишете такі страшні речі, а чому ми повинні ЦЕ читати? Тут що, “поле бою”? Навіщо так лаятись та спускатися до погроз?

Вгору