Черкаські пенсіонери пізнали ази новітніх технологій банківської сфери

25 червня 2014, 11:16

У минулу суботу черкаські пенсіонери мали змогу відвідати чергове безкоштовне заняття у стінах головного офісу ПриватБанку в Черкаській області. Вже не в перше збираються тут пенсіонери. Цікаві, інформативні та змістовні заняття проводять тут щосуботи с початку 2014 року.

- Майже кожен другий пенсіонер, який отримує пенсію через банківські установи у Черкаській області, отримує її у ПриватБанку. Як свідчить статистика, 50% черкаських пенсіонерів отримують свою пенсію на картку ПриватБанку. А це майже 37000 клієнтів, - говорить керівник напрямку Соціальних програм Черкаського регіонального управління ПриватБанку Оксана Крамаренко. - Тому для нас важливо проводити такі навчальні суботи, аби люди похилого віку отримували необхідну інформацію щодо банківських послуг і можливостей з перших вуст.

Це заняття було присвячене новітнім банківським технологіям, які викликають не аби-який подив у пенсіонерів. Багато питань ставили вони щодо обслуговування клієнтів за допомогою планшетів Apple iPad. Пенсіонери мали можливість власноруч спробувати виконати кілька простих банківських операцій на планшетах та оцінити переваги такого обслуговування.

- Дійсно, тут нема нічого страшного! - ділиться враженнями пенсіонер Іван Михайлович. - Цікава штука ці нові технології. А використання таких планшетів дозволить обслуговувати клієнтів оперативніше та без черг. Адже спеціаліст банку не “прив’язаний” до робочого місця і може здійснити будь-яку операцію. Спробувати самому цю диво-техніку було дуже цікаво! Дякую!

Пенсіонерам розповіли, як за допомогою iPad співробітники відділень ПриватБанку надають клієнтам найпопулярніші послуги – від оформлення кредитної картки та депозиту до оплати комунальних послуг і бронювання квитків на транспорт. Надали інформацію, як у будь-якому відділенні клієнтам допоможуть завантажити та налаштувати платіжні додатки ПриватБанку.

Сповнені нових вражень, клієнти похилого віку ПриватБанку ще довго обговорювали почуте та побачене, обмінюючись враженнями та усмішками.

ПриватБанк - найбільший український банк, що обслуговує пенсіонерів. Через його картки та рахунки пенсію отримують понад 2,5 мільйони українських пенсіонерів, більше 2 мільйонів клієнтів користується пенсійними депозитними програмами банку. Майже 111 тисяч пенсіонерів Черкащини користуються пенсійними картками ПриватБанку.

Поділитись

Коментарі

Вгору