“Черкаські педагоги отримають 100% премії”, – Воронов

21 жовтня 2020, 12:01

У жовтні черкаські педагоги отримають додатково 100% премії згідно 57 статті Закону України "Про освіту" – про це повідомляє головний освітянин міста Сергій Воронов, пише "Че24Online".

Сергій Воронов зазначив, що щорічно, педагогічні працівники міста отримують премію в розмірі 40% від посадового окладу.

- До нас постійно звертається міський профспілковий комітет з проханням встановити таку премію на рівні 100%. В цьому році таку ж ініціативу проявили депутати Черкаської міської ради, однак ніяких додаткових коштів для цього не передбачили і тому колосальний фінансовий ресурс довелося вишукувати у внутрішніх кошторисах департаменту, - говорить Воронов.

Також він додав, що команда "Свободи" постійно дбає про соціальний захист працівників галузі.

- Ми встановили унікальні надбавки для дошкільнят, спортивних тренерів, а в кінці минулого року преміювали технічний персонал галузі. Тож ми зробили все можливе аби праця черкаських педагогів була гідно вмотивована і закладаємо чудову традицію виплати 57 статті для вчителів ЗЗСО, дошкілля, позашкілля, мистецьких та музичних шкіл, закладів проф-тех освіти у розмірі 100% від посадового окладу! Вчителі – важливі! І ми доводимо це конкретними справами! – прокоментував Сергій Воронов.

*політична реклама

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору