Черкаські патрульні проінспектували пункти прийому металу з «люкового» питання (відео)

01 грудня 2017, 09:08

Черкаські комунальники за тиждень після колодязної загибелі шестирічного хлопчика досі не можуть з’ясувати, кому належить каналізаційна конструкція. Крадії поцупили кришку і здали як брухт задля вигоди. Поки владці шукають варіанти запобігання люковим крадіжкам, черкаські патрульні вирішили проінспектувати пункти прийому металу, інформує "ВІККА".

Навіть після трагедії порушники не припинили красти люки. Та після фатального дитячого падіння, патрульні вирушили в пункти прийому металобрухту.

Склади залізного матеріалу - ледь не в кожному кварталі міста. Ціна чорного каналізаційного металу – до 4,5 гривень за кілограм. А найчастіше люки до пункту прийму приносять місцеві безхатьки, але працівники все частіше відмовляються їх брати.

У добропорядність власників металобрухтових складів директор КП «Черкасиводоканал» не вірить. Запевняє, що щороку в Черкасах люки крадуть сотнями, а отже їх хтось приймає.

- Говорити можна все. І на жаль, бувають такі випадки, що говорять одне, а в дійсності трапляється зовсім інше, - каже директор комунального підприємства Сергій Овчаренко. – Я констатую факт – кришки крадуть. Не моя функція шукати крадіїв.

Нагадаємо, на сесії депутати визначили, хто має оперативно реагувати на відсутність люків у місті.

Вгору