У Черкасах визначили, хто має оперативно реагувати на відсутність люків у місті

30 листопада 2017, 11:24

КП "Черксиводоканал" має оперативно реагувати на інформацію про відсутність люків. До такого висновку дійшла профільна депутатська комісія. Про це на сесіі ЧМР розповів депутат Ігор Кіта.

Він зазначив, що після трагічної події, коли в каналізаційному колодязі загинула дитина, депутати доручили комісії розглянути це питання.

-  Під час обговорення ми дійшли до єдиної думки - визначити водоканал підприємством, яке має терміново виїздити на виклики по відсутності люків, - зазначив Ігор Кіта. - Водоканал має оперативну службу і працює у вихідні дні та у вечірній час.

Водночас, для того, щоб комунальне підприємство могло оперативно встановлювати відсутні люки не лише на своїх мережах, а й на інших,  будуть виділені кошти для їхньої закупки.

Окрім того, у місті збираються провести інвентаризацію всіх мереж, щоб у оперативної служби була інформація по всіх колодязях.

- Також розглянули питання того,  які мають бути люки. Дійшли висновку, що на зелених смугах, де немає транспорту, варто ставити люки  із композитних матеріалів. На магістральних вулицях - із матеріалів, які мають міцність, - сказав депутат.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору