Черкаські нацгвардійці відзначили професійне свято

28 березня 2016, 16:17

90984

За час існування оновленого підрозділу МВС бійці побачили і пережили чимало. Правоохоронці із Черкас з власного досвіду знають, що таке війна. Більшість із них – це молоді хлопці, призвані на строкову службу. За їхніми плечима місяці непростої служби і захисту Вітчизни, інформує ЧСН

Урочистості до Дня Національної гвардії України розпочали спогадами. Підрозділи нацгвардії існують у кожному регіоні. У Черкасах ці військові дислокуються на базі військової частини 3061. Вітаючи їх зі святом, посадовці дякували за відмінну службу та оборону країни.

Відданість та сміливість – невід’ємні риси нацгвардійців – переконана відома волонтерка Оксана Циганок. А ще зауважує: черкаські військові надзвичайно скромні. В той час, коли інші просили у волонтерів їжу та одяг, черкащани – будівельні матеріали, рації, бронежилети.

У день професійного свята, нацгвардійців, які відзначились на службі, нагородили грамотами і подяками. Серед нагороджених і командир патрульної роти В’ячеслав Грабко.

Потому військові продемонстрували свої тактичні навички – майстерність в рукопашному бою, стрільбі та силових прийомах. Попри святковий день – нацгвардійці на службі. Поки вони охороняють спокій черкасців. Але не виключають, що їм знову накажуть повернутись у зону АТО, бо їхня професія – оберігати рідну землю та людські життя.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору