Черкаські нардепи не люблять жінок?

15 січня 2015, 17:00

1

Вчора Верховна Рада ухвалила за основу та в цілому проект Закону про внесення змін до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” (щодо удосконалення пенсійного забезпечення). За відподне рішення проголосували 256 народних депутатів, повідомляє"Дзвін".

Відповідним законопроектом пропонується подовжити термін дострокового виходу на пенсію жінок у 55 років, за наявності страхового стажу не менше 30 років до 1 січня 2022 року.

Також законопроектом передбачається, що до 1 січня 2022 року за бажанням пенсіонера за наявності довідки про зарплату для обчислення пенсії також враховуюється зарплата за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд до 1 липня 2000 року незалежно від перерв.

Цікаво, що чотири черкаські нардепи за вказане полегшення для жінок не голосували. Згідно із даними сайту Верховної Ради Владислав Голуб (округ 197, Блок Петра Порошенка) взагалі був відсутній на засіданні сесії, а Віталій Чепинога – списочник Блоку Петра Порошенка, Володимир Зубик (округ 195, депутатська група «Економічний розвиток») та Геннадій Бобов (округ 196, депутатська група «Економічний розвиток») на сесії були, але не голосували. Решта черкаських народних обранців законопроект підтримали: списочники від Блоку Петра Порошенка – Ірина Геращенко, Юлій Мамчур і Микола Томенко, представник «Народного фронту» Максим Поляков, Олег Петренко (округ 194, Блок Петра Порошенка), Валентин Ничипоренко (округ 199, депутатська група «Економічний розвиток»), Антон Яценко (округ 200, депутатська група «Економічний розвиток») та Сергій Рудик (округ 198, позафракційний, член ВО «Свобода») натиснули кнопки “за”.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору