Черкаські митці продовжують протестувати проти нефахової чиновниці

09 грудня 2014, 08:46

1406536761_konkurs

Тимчасова комісія з кадрових призначень та контролю за виконанням ЗУ «Про очищення влади» відправила Юрію Ткаченку листа з проханням в найближчий час оголосити повторний конкурс на посаду начальника управління культури в ОДА.

Відповідний лист опублікував Черкаський громадський люстраційний комітет.

"Звертаємо вашу увагу на складну ситуацію, що утворилася з керівництвом управління культури в Черкаській ОДА. Певна, що ви знаєте про те, як відбувався конкурс на цю посаду, і що особа яка його нібито виграла – пані Наталія Осипенко – не має відповідної освіти, а отже, згідно з кваліфікаційними вимогами, не повинна була навіть брати участь у конкурсі.

Також ви знаєте, що діячі культури направили відповідного листа до колишнього міністра культури Нищука із вимогою не затверджувати її на цю посаду. Але управління культури все ж потребує керівника, отже логічним і правильним було б провести повторний конкурс із дотриманням усіх вимог та все ж обрати достойну кандидатуру.

Саме тому тимчасова комісія з кадрових призначень та контролю за виконанням ЗУ «Про очищення влади» звертається до вас із пропозицією в найближчий час оголосити повторний конкурс на цю посаду та зробити зауваження конкурсній комісії щодо більш прискіпливого вивчення документів кандидатів перед тим, як допускати їх до іспиту. Таким чином, ви знімете напругу у середовищі культурних діячів та громадськості Черкащини і продемонструєте реальну відданість вимогам закону та публічності", - йдеться у заяві.

Поділитись

Коментарі

Вгору