Черкаські музичні колективи перемогли у Міжнародному інтернет-конкурсі

24 березня 2014, 20:23

Два колективи Черкаської музичної школи № 1 ім. М.В. Лисенка взяли результативну участь у Міжнародному музичному інтернет-конкурсі. Камерний ансамбль «Натхнення» (керівник Горбунова В.К., концертмейстер Чернявська І.В., учасники: Журкін Євгеній, Ключка Оксана, Бевзюк Богдана) здобув І премію. Ансамбль скрипалів старших класів «Віола-груп» (керівник Квітка І.І., концертмейстер Орлова А.А.), нагороджений ІІ премією.

Про це повідомляє прес-служба департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Ідея конкурсу виникла завдяки новим технологіям, які дають можливість змагатись учням, студентам і музикантам без обмежень у віці безпосередньо по Інтернету. Internet Music Competition – це оригінальний і єдиний конкурс в світі, де учаснику пропонують виконати конкурсну програму перед відеокамерою без хвилювання і стресу. Відеозапис конкурсного виконання кожного учасника викладається на сайті конкурсу. Виступи конкурсантів кожен бажаючий може подивитись і послухати в любий час дня і ночі, 24 години в день, 365 днів в році.

- У силу матеріальних і географічних причин не кожен може собі дозволити участь в Міжнародному конкурсі, а Internet Music Competition дає такий шанс талановитим музикантам в усьому світі, - зазначає директор Черкаської музичної школи № 1 Юлія Темченко. – Окрім того на відміну від інших конкурсів, в яких велика музична енергія, робота учнів і викладачів закінчується протягом декількох хвилин і після цього забувається, цей конкурс дає можливість мільйонній публіці інтернету з усіх кінців світу прослухати виконання учасника необмежену кількість раз.

У цьому році в конкурсі взяло участь 287 конкурсантів з 8 країн, 110 міст, 162 шкіл. До складу журі ввійшло 24 музиканти з 7 країн. Це викладачі, які працюють у відомих музичних учбових закладах, артисти кращих оркестрів та оперних театрів.

- Ми раді досягненням наших юних музикантів і бажаємо їм надалі перемог! Хай завжди вони гідно представляють Україну і місто Черкаси в змаганні дарувань - у сфері Красоти і Мистецтва! – підсумовує Юлія Темченко.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору