Черкаські міліціонери закликають до співпраці

30 травня 2014, 17:07

Не зважаючи на те, що завдяки злагодженим діям правоохоронців та громадськості ситуація в області є спокійною та контрольованою, в східних областях нашої країни вона продовжує бути напруженою. В зв’язку з цим працівники міліції продовжують нести службу в посиленому варіанті та роблять все можливе, щоб мешканці Черкаської області почувалися безпечно.

Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Черкаській області.

Проте, щоб ця робота проводилася на належному рівні і обстановка в області і надалі залишалася спокійною працівникам міліції необхідна допомога громадян.

Правоохоронці закликають жителів Черкащини не втрачати пильність, бути уважними та обережними. У разі виявлення підозрілих валіз, транспортних засобів, інших предметів, залишених без нагляду тривалий час, а також осіб з підозрілою поведінкою, які віднедавна проживаючих на вашій вулиці чи будинку прохання телефонувати за номером «102» чи звертатися до представників оперативного штабу, який працює в цілодобовому режимі, за номером 0(472) 393-377, 393-299.

І пам’ятайте, забезпечити належний порядок в області можливо лише спільними зусиллями. Працівники міліції сподіваються на небайдужість та активну суспільну позицію жителів Черкащини, адже лише співпрацюючи ми зможемо забезпечимо спокій та безпеку нашого регіону.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору