Черкаські міліціонери закликають до співпраці

30 травня 2014, 17:07

Не зважаючи на те, що завдяки злагодженим діям правоохоронців та громадськості ситуація в області є спокійною та контрольованою, в східних областях нашої країни вона продовжує бути напруженою. В зв’язку з цим працівники міліції продовжують нести службу в посиленому варіанті та роблять все можливе, щоб мешканці Черкаської області почувалися безпечно.

Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Черкаській області.

Проте, щоб ця робота проводилася на належному рівні і обстановка в області і надалі залишалася спокійною працівникам міліції необхідна допомога громадян.

Правоохоронці закликають жителів Черкащини не втрачати пильність, бути уважними та обережними. У разі виявлення підозрілих валіз, транспортних засобів, інших предметів, залишених без нагляду тривалий час, а також осіб з підозрілою поведінкою, які віднедавна проживаючих на вашій вулиці чи будинку прохання телефонувати за номером «102» чи звертатися до представників оперативного штабу, який працює в цілодобовому режимі, за номером 0(472) 393-377, 393-299.

І пам’ятайте, забезпечити належний порядок в області можливо лише спільними зусиллями. Працівники міліції сподіваються на небайдужість та активну суспільну позицію жителів Черкащини, адже лише співпрацюючи ми зможемо забезпечимо спокій та безпеку нашого регіону.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору