Черкаські міліціонери повернулися з Авдіївки з “пораненим” УАЗом (фото, відео)

12 лютого 2015, 18:27

1

Сьогодні вночі на фасаді Черкаського УМВС керівництво міліції та області, рідні, друзі та колеги зустрічали бійців зведеного загону черкаської міліції, які повернулись зі сходу нашої країни де забезпечували охорону громадського порядку в зоні проведення антитерористичної операції.

Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Черкаській області

2

Втомлені, але з посмішкою на обличчі вишикувались перед керівництвом Управлідння та заступником голови ОДА Віталієм Ковалем правоохоронці, які щойно прибули з міста Авдіївка Донецької області.

3

Керівник зведеного загону Богдан Возняк перед строєм бійців доповів очільнику черкаської міліції Владиславу Пустовару про сумлінне виконання поставлених завдань в зоні АТО.

4

Першим зі словами вдячності до особового складу звернувся начальник УМВС Владислав Пустовар:

- Дорогі друзі пройшов місяць, як ми вас проводжали у відрядження в зону АТО. Місяць промайнув дуже швидко, я дуже радий, що ви живі та неушкоджені повернулись назад. Це було саме складне відрядження за останній рік, ви пройшли досить сурові випробування, показали свою мужність, дисципліну, згуртованість і довели ще раз, що на Черкащині є міліція, якою можна пишатись.

5

До привітального слова долучився заступник голови Черкаської облдержадміністрації Віталій Коваль:

- Шановні працівники міліції, наші ангели-охоронці хочу відзначити, що керівництво області високо цінує вашу мужність, професіоналізм та незламну стійкість під час служби. Дякуємо вам за те, що допомогли мирним жителям покинути небезпечні території в зоні проведення антитерористичної операції.

6

За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, виявлений професіоналізм та мужність ряд працівників міліції були нагороджені Почесними грамотами та відзнаками обласної адміністрації та обласної ради.

7

Також за самовіддану працю в органах внутрішніх справ, активну протидію сепаратистки налаштованим особам у східних регіонах України кращі співробітники міліції отримали чергові спеціальні звання та цінні подарунки.

8

Також на урочисте шикування бійці загону привезли з собою і пораненого «бойового товариша» - автомобіль «УАЗ», який притрапив під обстріл ворожої артилерії. На щастя ніхто з особового складу не постраждав, а от автомобіль потребує капітального ремонту.

9

По завершенню урочистостей втомлені, але задоволені своєю роботою, бійці загону в оточенні рідних близьких та друзів вирушили на заслужений відпочинок, а вже через тиждень вони повернуться до виконання своїх повсякденних обов’язків.

10 11 12

Коментарі

Вгору