Черкаські міграційники похвалилися, як швидко оформили документи на виїзд за кордон двійнятам

22 лютого 2023, 18:45

Брати Данило і Максим оформили паспорти громадянина України для виїзду за кордон за лічені хвилини. В Управлінні ДМС у Черкаській області заповнили заяви-анкети та сфотографували двійнят. Відбитки пальців рук не сканували, адже хлопці ще не досягли 12-річного віку.

Закордонні паспорти, які виготовлятимуть у терміновому порядку, за 7 робочих днів, будуть у хлопців другими діючими паспортами для виїзду за кордон. Законодавство дозволяє громадянам України мати не більше двох діючих закордонних паспортів.

Мама братів Ольга задоволена сервісом служби. Каже, що важливо мати вибір як приходити у підрозділ за послугою – у порядку «живої» черги або ж за попереднім записом в електронній. Для себе вирішила попередньо не записуватися, а відразу після закінчення уроків прибути з синами до міграційної служби. Оплатила послуги теж на місці за допомогою термінала самообслуговування. Резюмувала, що все швидко, зрозуміло і максимально комфортно.

Виготовленими закордонними паспортами брати матимуть змогу користуватися 4 роки, а після оформлення документа для виїзду за кордон у 16 років – протягом 10 років.

Нагадаємо, паспорт громадянина України для виїзду за кордон оформлюється дітям від народження, а от про оформлення ID-картки варто подбати при досягненні 14-річного віку. Міграційники запевняють, що для оформлення біометричних документів для однієї особи потрібно приблизно 15 хвилин.

За інформацією пресслужби Міграційної служби Черкаської міськради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору