Черкаські медики можуть залишитись без зарплат, а пацієнти – без лікарень?

07 листопада 2014, 09:14

2db5f428e08ae0806a52ea9c99ed666e_L

Наступного тижня у лікувальних закладах міста закінчуються асигнування на заробітну плату. Про це у Facebook повідомив директор Департаменту охорони здоров’я черкаського міськвиконкому Олег Стадник, пише Вечірка.

“На наступному тижні межа Рубікону – в лікувальних закладах міста закінчуються асигнування на заробітну плату. Керівники чітко усвідомлюють, що взяття зобов’язань (табелювання і нарахування зарплати) без призначень – автоматично казначейство фіксує і складає протокол про факт порушення бюджетного законодавства. За цим адміністративна і кримінальна відповідальність керівника. Необхідно 22 млн грн. – або зупинка роботи закладів. Може, вже пора закінчувати мити вулиці, косити траву і робити санітарну обрізку алей: лікарні на межі зупинення. Чи не час визнати що пріоритетніше?” – написав керівник Департаменту.

Він також додав документ – рішення сесії Черкаської міської ради про звернення до Президента та Прем’єр-міністра України щодо виділення з державного бюджету трансферту на зарплати працівникам установ соціально-культурної галузі.

Поділитись

Коментарі

Вгору