«Черкаські Мавпи» почали новий сезон з перемоги

28 вересня 2021, 09:50

26 вересня черкаські баскетболісти на домашній арені у СК «Будівельник» з рахунком 90:85 здолали столичних будівельників, пише "Черкаський спорт".

«Будівельник» приїхав до Черкас з багажем одного офіційного поєдинку після відкриття сезону матчем за Суперкубок України проти Прометея. Тож кияни швидше адаптувалися до боротьби та захопили ігрову перевагу на старті. Уперед команду вели Джиан Клавелл та Дрю Гордон. Останній встиг зробити дабл-дабл до великої перерви – 13 очок, 10 підбирань.

Втім зміцнити перевагу гостям не вдалося. Черкасці вирівняли гру. У господарів піймав ігровий ритм Родні Первіс, який ще до великої перерви вийшов у лідери результативності на майданчику, а на початок заключної 10-хвилинки вже випереджав Клавелла та Гордона на відповідно 10 та 9 очок.

Інтрига в поєдинку трималася до останніх атак. У заключній частині поєдинку вже господарі задавали тон гри, кияни змушені були наздоганяти. Однак черкасці вже не відпустили перевагу, здобувши перемогу на старті та поквитавшись за домашню поразку в фіналі Кубку минулого сезону.

Родні Первіс у підсумку став найкращим у матчі – 27 очок. 16 набрав Дювон Максвелл. У киян Джиан Клавелл завершив гру з 24-ма очками. У Дрю Гордона 19 очок та 15 підбирань.

Наступний матч Мавпи грають 30 вересня вдома проти Хіміка. Будівельник того ж дня гратиме вдома проти Одеси.