“Черкаські Мавпи” мінімально поступилися “Харківським Соколам”

09 жовтня 2020, 23:03

«Черкаські Мавпи» стартували у новому сезону. На виїзді підопічні Максима Міхельсона з мінімальною різницею поступилися «Харківським Соколам» - 70:69.

Черкасці почали гру максимально жваво. Незважаючи на вкрай обмежений склад підопічні Максима Міхельсона приголомшили суперника у стартові хвилин.

Практично весь другий період «Мавпи» лідирували. Втім до кінця чверті харків’яни таки зуміли наздогнати і навіть вийти вперед. Результативна гра від Графа допомогла в цьому. Але на його дії своїм триочковим відповів Сергій Попов і знову вивів черкасців уперед. На велику перереву таки «Мавпи» пішли у статусі лідера – 29:31. 

По-перерві картина гри дуже не змінилася. «Мавпи» поступово то відривалися на відстань 5-ти балів, то підпускали суперника. У «Соколів» гру вели америнські легіонери – Боггс, Граф і Денді. У «Мавп» більше командних взаємодій.

У заключній чверті в рахунку продовжилися гойдалки. «Мавпи» з огляду на обмежену ротацію і втому основних гравців, зменшили швидкості. «Соколи» ближче до завершення четвертого періоду знову вийшли вперед, та ненадовго.

Розв’язка у матчі була вкрай напруженою. За 18 секунд до фінальної сирени Деджуан Граф своїм складним проходом вивів «Соколів» уперед – 70:69 і лишив на атаку «Мавпам» всього 5 очок. Останню атаку розіграти як слід черкасці не зуміли. У підсумку «Мавпи» поступилися з мінімальною різницею.

За інформацією пресслужби БК "Черкаські Мавпи"

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору