Черкаські майданівці таки “достукалися” до міської прокуратури

08 січня 2014, 21:10

Активісти черкаського майдану після пікету обласної прокуратури вирішили завітати і під стіни міської. Там на них нарешті звернули увагу, помічник прокурора прийняла від мітингарів усне звернення з вимогою провести прокуратурою службову перевірку дій спецпідрозділу "Грифон" під час мирної акції 5 січня.

Нагадаємо, 5 січня в Черкасах з боєм намагалися показати фільм про Межигір'я.

Після кількохвилинних вигуків "Прокурора до нас", до мітингувальників таки вийшла черговий помічник прокурора м. Черкаси, яка повідомила, що наразі керівника Олександра Маслюка вже немає на робочому місці, тому вийти до людей він не може. Натомість голова обласної організації ВО "Батьківщина" Анатолій Бондаренко не розгубився і заявив, що активісти хочуть зареєструвати усну заяву. На кілька хвилин помічник прокурора зникла в адмінбудівлі, проте згодом вона запросила організатора мітингу пройти з нею для фіксування заяви.

- Черговий помічник прокурора прийняла від майданівців усну заяву, у якій я вказав, що спецпідрозділ міліції "Грифон", який повинен охороняти суди, злочинців був задіяний під час розгону мирної акції 5 січня. Ми вимагаємо провести прокуратурою службову перевірку того, хто дав наказ цьому спецпідрозділу забороняти мирний протест громадян і перешкоджати перегляду документального фільму про маєток Президента у Межигір'ї. Помічник пообіцяла передати заяву прокурору міста, коли той з'явиться на робочому місці і провести службову перевірку діяльності працівників УМВС у Черкаській області, - повідомив Анатолій Бондаренко, якого майдан делегував озвучити спільну заяву.

Також він повідомив, що якщо протягом найближчого часу прокуратура не відреагує на заяву майданівців, то активісти будуть пікетувати будівлю постійно, щотижня. Активістка Таїсія Плахута ж додала, що адмінбудівлею вони не обмежаться і будуть приходити до посадовців додому, щоб ті бачили, що майданівці знають, де вони живуть.

Поділитись

Коментарі

Вгору