Черкаські лікарні отримають гуманітарну допомогу

03 грудня 2020, 08:10

38  багатофункціональних медичних ліжок з електроприводом днями буде передано у кілька центральних районних лікарень Черкащини, а також Вінниччини та Київщини. Гуманітарний вантаж вагою понад 6,5 т  в Україну було доставлено з Німеччини. Це перша гуманітарна допомога в межах нещодавно започаткованої співпраці Благодійного фону «МХП – Громаді» та Благодійного фонду «Міжнародної асоціації підтримки України».

Особливість таких ліжок у тому, що вони забезпечують комфорт і зручність перебування важкохворих на стаціонарі, дають можливість регулювати висоту ложе і положення головної секції, а також полегшують догляд з боку медперсоналу.

Багатофункціональні медичні ліжка –  важлива підтримка для медзакладів, особливо у період стрімкого збільшення кількості хворих на COVID-19, коли облаштовуються додаткові  палати та ліжко-місця. Крім  того, нині подібних ліжок у медзакладах бракує і потреба лікарень у такому обладнанні завжди актуальна.

За словами директорки «МХП – Громаді» Тетяни Волочай, нове партнерство дасть можливість підтримувати заклади охорони здоров’я та освіти, громадські організації інвалідів, ветеранів війни та праці, дитячі будинки, будинки-інтернати та інші організації та установи, що утримуються за рахунок бюджетів.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору