Черкаські легкоатлети вибороли нагороди Кубка України

17 липня 2023, 20:20

У Львові відбувся Кубок України з легкої атлетики. Участь у змаганнях з різних дисциплін узяли спортсмени з різних регіонів України. Черкащани також боролися за нагороди.

Вікторія Ніколенко виборола перемогу в бігу на 400 м з бар’єрами серед жінок з результатом 1:00,37. Вона є вихованкою Черкаської обласної школи вищої спортивної майстерності.

Тетяна Безшийко виборола ІІ місце в бігу на 400 м з бар’єрами серед жінок з результатом 1:02,23. Спортсменка є вихованкою Черкаської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву. Її тренують Валерій Масляков та Олена Малюк.

Ольга Гноєва здобула ІІ місце в стрибках в довжину серед жінок з результатом 5,56 м. Вона є вихованкою Черкаської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву. Тренер – Катерина Чернявська.

Жанна Лисенко посіла ІІ місце з метання диска серед жінок з результатом 31,35 м.

Ілля Слєпокуров виборов ІІІ місце в стрибках в довжину серед чоловіків з результатом 7,01 м. Він є вихованцем Черкаської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву, представляє спортивне товариство «Динамо», навчається в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України. Її підготував тренер Олексій Гордієнко.

Юліанна Каданцева посіла ІІІ місце в бігу на 100 м з бар’єрами серед жінок з результатом 14,90. Спортсменка є вихованкою Черкаської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву. Підготували Юліанну Валерій Масляков та Олена Малюк.

За інформацією пресслужби відділення НОК України в Черкаській області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору