Черкаські легкоатлети – у трійці кращих на чемпіонаті України

14 серпня 2020, 11:45

На чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів збірна Черкаської області за сумою нагород посіла третє загальнокомандне місце. Про це інформують в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА.

Перше загальнокомандне місце у команди Київського регіону, друге – Донецького.

Область на змаганнях представляли 25 спортсменів. Загалом їм вдалось вибороти 10 медалей.

Чоловічій командні в естафетному бігу на 400 метрів з бар‘єрами вдалось вибороти срібло змагань. Першим забіг розпочав Ростислав Голубович. Другим на старт вийшов Костянтин Кишкань. Третій Антон Власненко, а змагання завершив Андрій Колесніков.Серед юніорок Катерина Артеменко виборола бронзу в бігу на 400 метрів з бар‘єрами. Дівчина показала результат 1 хвилина 5 секунд 85 сотих.

Андрій Колесніков виборов золоту нагороду в бігу на 800 метрів. Легкоатлету вдалось встановити особистий рекорд 1 хвилина 56 секунд 27 сотих секунди. Ростислав Голубович посів другу сходинку п’єдесталу в бігу на 400 метрів з бар’єрами.Олексій Кирилін здобув дві золоті нагороди у штовханні ядра з результатом 18 метрів 04 сантиметри та у метанні диску з результатом 59 метрів 65 сантиметри. Ще одне золото для області виборов Андрій Єрещенко у стрибках в довжину. Легкоатлет встановив особистий рекорд 7 метрів 37 сантиметри.

Олексій Поліщук посів 2 місце у стрибках в довжину з особистим результатом 7 метрів 32 сантиметри. Михайло Бондаренко став срібним призером чемпіонату України в метанні молоту (6 кг.) з результатом 51 метрів 68 сантиметрів.

Валерія Іваненко виграла золоту медаль з метання молоту з результатом 66 метрів 05 сантиметрів. А також Валерія виконала норматив Майстра спорту міжнародного класу України.

Анастасії Деркач вдалось вибороти срібну медаль у штовхані ядра з результатом 13 метрів 59 сантиметрів.