Черкаські капелани збирають кошти, щоб організувати відпочинок для дітей військових

13 червня 2024, 10:02

Капеланська служба Черкаської ТрО оголосила збір коштів на відпочинок для дітей військовослужбовців. Для цього хочуть зібрати 500 тисяч гривень.

Про це повідомив військовий капелан Володимир Рідний.

- Що найбільше хвилює захисників коли вони на передовій? Про що вони думають? Що відчувають? Чи задумувались ви про це колись? Я точно знаю! Бо до саме до капеланів приходять військові, коли болить душа! І болить вона у першу чергу за родину, за доньку і сина, які зростають без батька, без опіки, без підтримки, - зазначив капелан. - Ми вирішила показати нашим захисникам, що тим, хто в тилу, не байдуже! Що ми можемо і хочемо підтримати їхні родини! Як саме? Подарувати їхнім дітям відпочинок у найбезпечнішому місці в Україні – в Карпатах!

Загальна ціль - 5 500 000 гривень, за них планують організувати відпочинок для понад півтисячі дітей.

- Ми дуже розраховуємо на підтримку підприємців та меценатів. Проте водночас це також справа нас з вами, простих громадян. Тож просимо долучитися добровільним донатом кожного. Наша з вами ціль цілком підйомна, лише десята частина від загальної суми – 500 тисяч гривень. Традиційно – важлива кожна гривня! Адже малих донатів не буває, а от байдуже ставлення ще й як буває, - додав Володимир Рідний.

Посилання на банку:

https://send.monobank.ua/jar/7GBoWGTtVR

Номер картки банки:

5375 4112 1910 2170

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору